Çerezler daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmamıza yardımcı olur. Web sitemizi kullanarak, çerezlerin kullanılmasını kabul edersiniz.
2019-07-23 1 yorumlar

ORDU’nun kalbinde, sadece akşamları değil gün ortasında da hizmet veren restoranımızda, damak zevkinize uygun lezzetlerle donatılmış masanız sizi bekliyor! 

Yemek sektöründe kazandığımız deneyimle standart hizmet anlayışına yeni bir soluk kazandırmak için çıktığımız yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Her geçen gün sağlığımız için değeri artan deniz ürünlerini, Evimiz - Balık Restaurant farkıyla tatmanız için siz ve misafirlerinizi restoranımıza davet ediyoruz. 

Beğeninize sunduğumuz alternatiflerimiz, kaliteli hizmet anlayışını benimseyen kadromuz ve samimiyetimizle vazgeçilmez adresiniz olmayı hedefliyoruz.

Evimiz - Balık'ta öncelikle,
av yasağına ve deniz balıklarının avlanabilir büyüklükte olmasına dikkat ediyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet veriyoruz.

Restoranımız, sağlığın ve lezzetin ön planda olduğu seçkin bir menüyle yılın her günü konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Her balığı mevsiminde ve en özel haliyle beğeninize sunan restoranımızda, deniz ürünleri ile zengin Karadeniz mutfak kültürünü harmanlayarak misafirlerimizi bir lezzet yolculuğuna çıkartıyoruz.

Taptaze lezzetler damağınızı şenlendirirken, size keyifli bir sohbetin tadını çıkarmak kalıyor.

Bize düşüncelerinizi iletin

* Gerekli Alan

Yorumlar (1)

Levent Tosun

2019-08-04
Gerçekten herşey mükemmeldi. Teşekkürler

Otel Web Sitesi