Çerezler daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmamıza yardımcı olur. Web sitemizi kullanarak, çerezlerin kullanılmasını kabul edersiniz.
2019-07-24 0 yorumlar

Karadeniz'in kalbi Ordu’da bulunan lokasyonumuzda, Ordu körfezi eşliğinde kahvaltı, öğlen yemeği, beş çayı ve akşam yemeklerinin yanı sıra özel toplantı, kurumsal iş yemekleri, partiler, vb organizasyonlar yapmaktayız. Cumartesi ve Pazar günleri kahvaltı saatlerimizi uzun tutarak, aileniz ve arkadaşlarınız ile çok rahat ve keyifli bir ortam sizleri bekliyor. Şehrin içinde olup, şehrin yorgunluğunu unutturabilecek bir atmosfer oluşturarak, samimi ve içten servisimiz ile misafirlerimizin vazgeçilmezi olmayı başardık.

Özel günler için ticari kaygıdan uzak, uygun fiyatlı menu seçeneklerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Yemekli iş toplantıları, kurumsal yıl dönümü partileri, Ramazan, İftar grupları için oluşturduğumuz menülerimizin kalitesi ve uygun fiyatları ile şehirde yeni bir rekabet yarattık.

Web sayfamızdaki iletişim kısmından direkt telefon ile veya info@evimizhotel.com  kısmını tıklayarak direkt mailinizi ulaştırabilirsiniz. İstekleriniz için en kısa sürede cevap verilecektir.

Deneyin, dinlenin !

Afiyet Olsun


Otel Web Sitesi